Sveiki atvykę į UAB VALmarket vienos iš veiklos sričių (lauko baldai) tinklapį. Mes tikime, kad Jūs rasite visą reikalingą informaciją, kurios ieškote.

Šiame tinklapyje poziciuonuojamos prekės namų buičiai kurių užsakymui reikia susisiekti su mumis ir gauti užsakymo patvirtinimą. Jūsų patogumui atidaryta elektorininė parduotuvė www.furni2re.com kur matomas sandėlio likutis (atnaujinamas 2x paroje), prekes galite įsigyti nedelsiant ir jos ~5 d.d laikotarpyje bus Jums pristatytos.

Norėdami taupyti Jūsų laiką kviečiame parašyti info@baldaikiemui.lt arba paskambinti 868776172/869984422 ir pateikti informaciją apie tai ko ieškote. Mes suformuosime Jums personalinį pasiūlymą. Parašykite ko ieškote arba nerandate pas mus ir gaukite išskirtini pasiūlymą. Į užklausas atsakome 24h/7d .

Užklausos pavyzdys:

„Ieškome ekonominės klasės juodu pintų lauko baldų komplekto ir kokybiško apvalaus valgomo klasikinio stiliaus stalo su keturiomis kėdėmis.“

Apie įmonę VALmarket  Lietuvos rinkoje rinkoje dirba nuo 2003 m.  www.valmarket.lt įmonė kuruoja verslo konsultacijų, vaikų prekių ir deguonies sportui sritis.

Aptarnavimo centrai Įmonės veikla apima visa Lietuvos teritoriją. Centrinis garantinio aptarnavimo ir prekių atidavimo salonas įsikūręs Kaune, Kalniečių 219  / Purienų g. kampas.

Pirkimas – mokėk tik išbandęs! Išsirinkite Jums patikusias prekes ir prašykite mums užklausą info@baldaikiemui.lt arba paskambinkite 868776172/869984422.  Patvirtinus užsakymą (telefonu arba e.paštu) sutartu laiku (per 5-7 d.d) atvykite į mūsų prekių atsiėmimo ir garantinio aptarnavimo punktą, kur nemokamai galėsite išbandyti pasirinkta produkciją ir jeigu ji Jums patiks iš karto ją įsigyti. Arba galime suorganizuoti Jūsų išsirinktų prekių pristatymą Jūsų nurodytu adresu. (Šiuo metu taikoma akcija – nemokamas pristatymas – užsakymams nuo 300 eur.). p.s daliai produkcijos reikalingi nesudėtingi sukomplektavimo darbai (surinkimas į kainą neįskaičiuotas).

Garantija Kiekvienas mūsų parduodamas produktas yra išbandytas ilgalaikiuose testuose, todėl  visai savo produkcijai mes suteikiame 2 metų garantiją. Mes nuolat giliname savo žinias specializuotuose seminaruose , bendradarbiaujame tik su aukščiausios kokybės gaminius gaminančias tiekėjais todėl galime ne tik parduoti, bet ir suteikti kvalifikuota pagalbą iškilus bet kokiems klausimams.

Tikslas Didžiausias lauko baldų pasirinkimas už geriausią kainą.